Alvin in veverički 2
Alvin and the Chipmunks: The Squeakquel, 2009 Betty Thomas
High School Musical.
Zakup člankov
Celoten članek je na voljo le naročnikom. Če želite zakupiti članek, je cena 4,5 EUR. S tem nakupom si zagotovite tudi enotedenski dostop do vseh ostalih zaklenjenih vsebin. Kako do tedenskega zakupa?
High School Musical.
Spomnite se prvega dela: Jason Lee igra glasbenika, ki mu ne gre, dokler ne sreča treh pojočih veveričk, ki jih popelje do slave. In seveda - veveričke do slave popeljejo njega. Ker je film mutiral v hit, je bilo povsem logično, da bodo posneli nadaljevanje, pa četudi ni bilo jasno, kaj novega bi nam lahko povedali: hej, veliko presenečenje - pojoče 3D veveričke - smo že doživeli. Tega »presenečenja« ne moreš ponoviti. Zato so naredili tisto najslabše: število veveričk so pomnožili. Za isti denar še več pojočih 3D veveričk! Ne, ne sestavijo kvinteta ali pa okteta, ampak deškemu tercetu dodajo dekliški tercet, alias Chipettes, čigar naloga je, da nadaljevanje prelevi v 3D verzijo Sanjskih punc in da ogrozi slavo deškega terceta, ki ostane brez Jasona Leeja. Brez? Točno, Lee se na uvodnem koncertu tako hudo ponesreči, da ostane prikovan na bolniško posteljo. Kar pomeni, da ga ni na spregled. V film se tu in tam vključi telefonsko. Ergo: še celo Jasonu Leeju se je zdelo nadaljevanje nesmiselno. Še celo njemu se je nadaljevanje upiralo. Še celo on nadaljevanja ni hotel gledati.
Pisma bralcev pošljite na naslov pisma@mladina.si. Minimalni pogoj za objavo je podpis z imenom in priimkom ter naslov. Slednji ne bo javno objavljen.